Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
#1
Ziraat Yatırım Menkul Değerler, 152 yıllık geçmişiyle Türkiye'nin en köklü kuruluşu olan Ziraat Bankası'nın iştiraki olarak 18.02.1997 tarihinde faaliyete geçmiştir.

118 kişilik uzman kadrosu ve 60 Milyon TL lik ödenmiş sermayesi ile Sermaye Piyasası Kurulu'ndan almış olduğu yetki belgeleri kapsamında Sermaye Piyasasında faaliyet göstermektedir.

8 Şube, 12 İrtibat Bürosunun yanı sıra internet şube ve 44 44 979 (ZRY) Müşteri Hizmetleri Merkezi ile hizmet vermektedir. Ayrıca Ziraat Bankası'nın yurt sathına yayılmış tüm şubeleri Ziraat Yatırım Menkul Değerler'in acentesi konumundadır.

Ziraat Yatırım Menkul Değerler Alım Satım Aracılık, Halka Arza Aracılık, Portföy Yöneticiliği, Yatırım Danışmanlığı, Kredili Alım-Satım, Açığa Satış ve Ödünç Alma Verme , Kadıraçlı İşlemler, Vadeli İşlemler ve Türev Araçlar yetki belgelerine sahiptir.

Uzman ve deneyimli kadrosu ile Hisse Senedi, Bono/Tahvil/Repo İşlemleri, Vadeli İşlemler , Yatırım Fonu, Varlık Yönetimi , Kaldıraçlı İşlemler veYatırım Danışmanlığı konularında bireysel ve kurumsal yatırımcılara ihtiyaçlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.
Yaygın hizmet ağı, güçlü ortaklık yapısı, zengin ürün yelpazesi, gelişmiş teknolojik altyapısı, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve deneyimi ile Türk Sermaye Piyasası'nın önde gelen aracı kurumlarından olan Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’nin temel politikası müşteri memnuniyetidir.


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi